BMW iX3 – elektriskais auto, kas ir labs jau ar to vien, ka izskatās pēc parasta X3. Tomēr atšķirības ir. Piemēram, sānu moldingi ir citādi. Tam ir gan dekoratīva, gan praktiska nozīme. Dinamiskāks, efektīvāks un inovatīvāks nekā jebkad iepriekš: BMW iX3 iestrādāta piektās paaudzes BMW eDrive tehnoloģija. Šī tehnoloģija apvienojumā ar no jauna izstrādāto augstsprieguma akumulatoru un adaptīvo balstiekārtu ļauj šim SAV piedāvāt elektrizējošu braukšanas sniegumu un paātrinājumu katrā ceļa metrā.

Adaptīvā balstiekārta ļauj pielāgot amortizatoru raksturlielumus katrai braukšanas situācijai, uzlabojot rites komfortu un braukšanas dinamiku. Papildus standarta COMFORT iestatījumiem paaugstināta braukšanas komforta nolūkā SPORT programma piedāvā sportiskus amortizatoru iestatījumus.

Ārkārtīgi integrētajā elektriska piedziņā apvienots elektromotors, pārnesumkārba un energoelektronika alumīnija korpusā, ietaupot vietu un samazinot svaru. Tiešā, spontānā paātrinājuma īstenošanas pieprasījumi nodrošina BMW raksturīgo braukšanas prieku. Iztiekot bez retzemju elementiem, elektromotors ir īpaši ilgtspējīgs.

Rekuperācijas sistēma pārveido ātruma samazināšanas un bremzēšanas gaitā radīto kinētisko enerģiju un novada to uz transmisijas augstsprieguma akumulatoru, palielinot darbības attālumu. Rekuperācijas līmeņa četrpakāpju regulēšana būtiski uzlabo komfortu un individualizēšanas iespējas.

BMW iX3 – DARBĪBAS ATTĀLUMS LĪDZ 461 KM*

Pateicoties efektīvas transmisijas, aerodinamiskas konstrukcijas un spēcīga augstsprieguma akumulatora mijiedarbībai, BMW iX3 sasniedz līdz 461 kilometru* darbības attālumu. Inovatīvas tehnoloģijas, tādas kā bremžu enerģijas atgūšana, palīdz pagarināt darbības attālumu un samazināt enerģijas patēriņu līdz 18,9–18,5 kWh/100 km.

Pateicoties M sporta pakotnei tā jaunā dizaina standartaprīkojumā, jaunais BMW iX3 izskatās sportiskāks nekā jebkad iepriekš. Aerodinamiskie elementi un zilie akcenti pilnībā izceļ automobiļa elektrisko dabu. Neatkarīgi no tā, vai dodaties īsos vai garākos braucienos – jaunais BMW iX3 ar darbības attālumu līdz 461 km* un elektroenerģijas patēriņu no 18,5 kWh/100 km* ir ideāli piemērots ikvienam braucienam. 

BMW iX3:
Enerģijas patēriņš kWh/100 km: 18,9–18,5
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0 0

Ja meklē mazlietotu automašīnu, ieskaties First auto katalogā. Mēs piedāvājam kvalitatīvus mazlietotus auto no Vācijas: BMW, Volvo, Audi un citas markas. Automašīnas var apskatīt klātienē mūsu auto placī, kas atrodas Tukumā. Ja neatrodi interesējošo auto katalogā, pasūti auto no izsoles šeit.

Sekojiet mūsu jaunumiem Facebook un Instagram.