• P. - Pk. 9.00 - 18.00 S. 10:00 - 15:00 Sv. SLĒGTS

Par mums

Customer service is not a
department, it

FirstAuto piedāvā iegādāties mazlietotas automašīnas lieliskā stāvoklī. Mūsu automašīnu katalogā varat izvēlēties dažādus automašīnu modeļus un markas – Bmw, Audi, Volvo utt. Mūsu autosalons Tukumā dos jums iespēju izvēlēties automašīnu pēc savas izvēles, kurai ir pārbaudāma vēsture, lai jūs varētu būt pārliecināts par savu izvēli. Piedāvājumu varat apskatīt mūsu katalogā, ja piedāvājums neatbilst meklētajam, sazinieties ar mums un mēs palīdzēsim atrast nepieciešamo automašīnu. Ja vēlaties iegādāties automašīnu, pirmā izvēle ir FirstAuto.

FirstAuto.lv - stiprākais Latvijā

Auto Tirdzniecība - sirdslieta

“Mani vienmēr interesēja viss, kas saistīts ar automobiļiem. Jau pusaudža gados redzēju, kā citi darbojas auto tirdzniecības nozarē, un tas radīja papildu motivāciju dibināt savu uzņēmumu. Uzskatu, ka patika pret savu darbu un klientu pateicība par labu rezultātu ir galvenais uzņēmuma panākumu iemesls,” stāsta Edijs Frienbergs, uzņēmuma “Baltic Cars Import Export” jeb FIRST AUTO vadītājs.

Strongest_in_LV_2020

Uzņēmums atrodas Tukumā un piedāvā premium un ne premium klases mazlietotas automašīnas no Vācijas, kas tiek piegādātas no uzticamiem auto dīleriem. FIRST AUTO piedāvā arī elektroautomobiļus, kuri kļūst arvien populārāki Latvijā.

“Auto mēs iegādājamies un sagatavojam kā priekš sevis – tāds ir mūsu moto. Lietotie auto tiek pārbaudīti gan Vācijā, gan arī uz vietas Latvijā – katram auto tiek veikta vizuāla un tehniska apskate. Vienmēr cenšamies izprast klientu vajadzības un rast piemērotāko risinājumu. Viennozīmīgi turpināt darbu motivē pozitīvās atsauksmes uzņēmuma mājaslapā www.firstauto.lv un tas, ka pircēji pie mums atgriežas atkārtoti,” uzsver uzņēmuma vadītājs.

FIRST AUTO ir starp 5% uzņēmumu Latvijā, kurš ir kvalificējies “Stiprākais Latvijā”, kas apliecina, ka uzņēmums ir drošs un stabils.

Links: https://digital.kib.lv/2021/06/29/firstauto-lv/

EKII

Valsts atbalsts elektroauto iegādei

SIA “Baltic Cars import&export” 2022.gada 22.aprīlī ar SIA “Vides investīciju fonds” ir noslēgusi Līgumu par projekta ““SIA Baltic Cars import&export” atbalsts bezemisiju un mazemisiju transportlīdzekļu tirdzniecībai” Nr. EKII-5/16 īstenošanu. Minētā līguma ietvaros SIA “SIA Baltic Cars import&export” nodrošina iespēju iegādāties bezemisiju un mazemisiju transportlīdzekļus ar EKII finasējumu. Projekta ietvaros SIA “Baltic Cars import&export” piedāvātie transportlīdzekļi BMW i3s 94 Ah un Audi e-tron Sportback 50 quattro. Vairāk informācijas par projektu vietnē ekii.lv

Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone