Volvo ir viens no vecākajiem automobiļu ražotājiem. Nav šaubu, ka šis uzņēmums ir bijis lielā mērā atbildīgs par dažām labākajām inovācijām, kas radušās automobiļu rūpniecībā kopš automašīnas izgudrošanas. Ja tās nebūtu, automašīnas, iespējams, nedarbotos tik efektīvi kā mūsdienās, kā arī tās nebūtu tik drošas. Lielā mērā pateicoties šī uzņēmuma jauninājumiem, cilvēkiem ir iespēja izbaudīt mūsdienu automašīnu neatkarīgi no tā, kāda veida automašīnu viņi izvēlas braukšanai.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā Volvo Cars sāka savu darbību, nemaz nerunājot par izmaiņām, kuras uzņēmums ir piedzīvojis gadu gaitā, lasiet 5 intersantus faktus:

Uzņēmums Volvo atrodas Zviedrijā


Mātes uzņēmums savu darbību sāka pilsētā Gēteborga. Šis ir salīdzinoši attāls ciems Zviedrijā, kas ir kļuvis par leģendu, galvenokārt Volvo pastāvēšanas dēļ. Pateicoties viņu klātbūtnei, ir radīts vairāk darba vietu un uzlabots viss reģiona ekonomiskais spēks.

1999. gadā Volvo Cars tika pārdots

90. gadu beigās Volvo Group pieņēma lēmumu pārdot savu ražošanas nodaļu Ford Motor Corporation. Lai gan ražotajiem automobiļiem joprojām bija Volvo nosaukums, tos faktiski ražoja Ford. Kad pārdošana bija pabeigta, Volvo saglabāja nosaukumu tiesības, bet automašīnam nebija nekāda sakara ar faktisko ražošanu.

Volvo ražo lauksaimniecības aprīkojumu


Vai Jūs zinājāt, ka uzņēmums Volvo ir saistīts ne tikai ar būvniecības un kuģu aprīkojuma ražošanu,bet arī lauksaimniecības aprīkojumu? Nav nekas neparasts atrast traktorus un citu lauksaimniecības aprīkojumu ar Volvo nosaukumu.

Viss sākās ar dažiem lodīšu gultņiem

Pirms uzņēmums sāka ražot dažāda veida automašīnas un smago aprīkojumu, viņi ražoja un pārdeva lodīšu gultņus. Dažiem var būt grūti noticēt, ka šāds uzņēmums sāka ražot kaut ko tik vienkāršu. Tomēr tieši tā Volvo sāka savu darbību. Ja nebūtu ražoti lodīšu gultņi, Volvo Cars šodien varētu nepastāvēt.

Vairāk nekā 1000 izplatītāju

Patiesībā ir vairāk nekā 2000 izplatītāju, kas pārdod šīs automašīnas vairākās valstīs. Daudzi cilvēki šo skaitli vērtētu nedaudz augstāk, kaut kur no 2000 līdz 2500 izplatītājiem. Vislielākā koncentrācija ir tādās vietās kā ASV un Apvienotā Karaliste, kā arī Ķīna un Zviedrija.

Ja meklē mazlietotu automašīnu, ieskaties First auto katalogā. Mūsu katalogā pieejami kvalitatīvi mazlietoti auto no Vācijas: BMW, Volvo, Audi un citas markas. Automašīnas var apskatīt klātienē mūsu auto placī, kas atrodas Tukumā. Ja neatrodi interesējošo auto katalogā, pasūti auto no izsoles šeit.

Sekojiet mūsu jaunumiem Facebook un Instagram.